Medewerkers
Directie:
Peter Steenkist
Marjon van Rees

Beleidsstaf:
Ivo Uijt de Haag

Front Office (secretariaat):
Lieselotte Vlaming
Janita den Engelsman-Elenbaas
Mirjam van Uum-Bosters
Nathalie Morin
Mascha Hoetelmans

Financiële administratie:
Bart Stalpers
Miranda van Brouwershaven

Chantal Janvier-van Hees (Jeugdwet)


Personeelsadministratie:
Mariëtte van der Avert

Kwaliteit:
Lieselotte Vlaming, Functionaris Gegevensbescherming (FG)

Medische Staf:
Jan van Borssum Waalkes, psychiater
Ron Dekens, psychiater a.i. (t/m 31-12-2019)
Joyce Goris-de Geus, kinderarts

Behandelteam Volwassenen:
Esther MacLeod-Kuik, GZ-psycholoog/psychotherapeut
Pieter van der Heijden, GZ-psycholoog

Anouk Boeijkens-van den Bosch, psycholoog
(GZ-psycholoog i.o.)
Kirsten Flore, psycholoog
Patricia Hulsman, psycholoog

Marianne Bosman, vaktherapeut Psychomotorische Therapie (PMT)

Peter Steenkist, sociaal psychiatrisch verpleegkundige

Behandelteam Jeugd:
Masjenka Dubbeldam, (meewerkend) teamleider
GZ-psycholoog

Marlotte Buijs, GZ-psycholoog
Alexandra Costantini, GZ-psycholoog

Femke van Eekelen, kinder- en jeugdpsycholoog NIP
(GZ-psycholoog i.o.)
Anouk Boeijkens-van den Bosch, psycholoog
(GZ-psycholoog i.o.)

Tanja van der Knaap, psycholoog
Jill van de Kasteele, psycholoog
José Schuttert, psycholoog
Marijke van den Berg, orthopedagoog
Pleuni Sangers, psycholoog

Thessa de Roo, ouderbegeleiding
Meta Severin, systeemtherapeut
Anouk Lauwerijssen, systeemtherapeutisch werker

Anna Bosman, vaktherapeut Psychomotorische Therapie (PMT)

Marjon van Rees, sociaal psychiatrisch verpleegkundige

Wonen met Zorg:
Ilona Leenaarts, teamleider

Kylie Bochove, senior woonbegeleider
Yolanda Postigo, senior woonbegeleider
Dennis Herrie, senior woonbegeleider
Suzanne Pil-Rijsdijk, senior woonbegeleider
Sjoerd van der Linden, senior woonbegeleider
Nathan Mulder, senior woonbegeleider
Merel Janssens, senior woonbegeleider
Carlijn Mulder, senior woonbegeleider

Esther Kuijlen, woonbegeleider
Bas van Broekhoven, woonbegeleider
Hanneke Silvius, woonbegeleider


Jeugdgroepen:
Marjon van Rees, (meewerkend) teamleider
sociaal psychiatrisch verpleegkundige

Sandra van Zessen, senior begeleider
Marlein van Nispen, senior begeleider
Kübra Acer, senior begeleider

Tessa van Egeraat, begeleider
Denise Swenne, junior begeleider

stagiaires Jeugdgroepen:
Lieke van der Poel
Sanne Lodiers


Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO Ambulant):
Peggy Bogers, (meewerkend) teamleider
senior ambulant begeleider

Josta Witte-Grinwis, senior ambulant begeleider
Marleen Dolné-IJlst, senior ambulant begeleider
Monique Waarts-Michaël, senior ambulant begeleider
Wendy Pelle, senior ambulant begeleider
Susanne van Brero, senior ambulant begeleider
Mariëlla van Loon, senior ambulant begeleider

Arbeidstraining en Onderwijs:
Ilona Leenaarts, teamleider

Jurgen Mulders, senior (traject)begeleider Arbeid

Sjoerd van der Linden, senior begeleider
Annemieke Kruis, senior begeleider
Sandra van Zessen, senior begeleider

Sanne Boot, begeleider
Tessa van Egeraat, begeleider
Anita Spikker, begeleider

Wietske Krijnen, onderwijsbegeleiding
Kübra Acer, senior begeleider

John Korebrits, begeleider/leermeester Sport
Marc Bastiaansen, leermeester Koken & Bakken
Ludy Tunders, leermeester Houtbewerking

Ludy Tunders, beheer gebouwen en installaties/TD
Rinus Ludwig, assistent technische dienst (TD)
Emiel Lich, assistent technische dienst (TD)

stagiaires Arbeidstraining, Dagbesteding en Onderwijsbegeleiding:
Lieke van der Poel
Sanne Lodiers
     
 
  Copyright 2019 Praktijk Memo | Privacyverklaring | Webdesign: Koedie ICT